Diagnozė

Netyčia radau sau diagnozę. Daugiau tegul niekas nesako, kad telemedicina mažai išplėtota. Ar kad Lietuvoje nėra išmintingų (bet ne gabių!)  žmonių.

Ačiū gerb. B.Burgiui. Na, o čia mano skaudančios galvos komentaras sau:

Taip aš esu baigęs VDU, taip mano visi vaikai tikrai gabūs (ką daryti, kad ne mano tai fantazija?) – genetinių tyrimų nedariau, bet dabar supratau, kad tiesiog atsigimė ne į mane, o į senelius, kurie buvo išgelbėti nuo minčių apie akademinę ir sąžinės laisvę ir studijavo KPI ar Kapsuko valstybiniame.

Atleiskite, kad vis vien toliau stengsiuosi užauginti juos pilnus vidinės motyvacijos, valios, atkaklumo ir užsispyrimo siekti DAUGIAU – bet ne savimeilės, statuso, materijos ….

Keista čia skaityti tokias replikas ir „VBS“ tipo komentarus apie nieką ir bet ką, bet tik ne apie pastangas, motyvaciją, iššūkius, mokymąsi iš savo klaidų (ir jų suvokimą), nesėkmes ir susikaupimą judėti pirmyn … – be ko nebūtų nei sporto, nei meno, nei mokslo.

Neklausiu gerb. Broniaus, iš kur jis ŽINO, nes dabar aišku, kad neteisingai supratau visą mūsų pokalbį.

Atsiprašau, jei mano entuziazmas ir sąmoningas žodžio „gabių“ afišavimas Jus ir Jūsų skaitytojus žeidžia. Tiesiog naudojuosi proga, kol dar šioje visuomenėje savo laiką ir pinigus galiu skirti tam, kas yra prasminga mano nuomone (ačiū Dievui, kad Renzulli, van Tassel-Baska, Freeman, Moenks, Betts ir co studijavo ne čia).

Kad būtų mažiau asfalto. Cheers!

Parašykite komentarą